zoeken

Leeftijd leidinggevende

Vraag

Een VOF wordt geëxploiteerd door twee vennoten. Een van de vennoten heeft de leeftijd van 21 nog niet bereikt. Kan nu de vergunning verleend worden aan de enige vennoot die wel de leeftijd van 21 jaar heeft bereikt?

Antwoord

Nee, een vennoot is altijd een leidinggevende en dient dus aan de eisen als gesteld in artikel 8 te voldoen. Een aanvraag van deze VOF zal dus geweigerd moeten worden.

Belangrijke mededeling

Geachte bezoeker,

Vanwege Corona en het herstel van Frank Joosten is de Academie voor Bijzondere Wetten tot 1 juli 2021 gesloten. 

U kunt zich op dit moment niet meer aanmelden voor een training en geplande trainingen kunnen geen doorgang vinden tot die tijd. Onze excuses hiervoor. 

Houd alstublieft de website in de gaten voor nieuwe ontwikkelingen. 

Hartelijke groet, 
Het secretariaat en de familie